Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Usuwanie wgnieceń Warszawa

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania jest sztuką, którą marka PULLER opanowała do perfekcji. Profesjonalny warsztat blacharsko-lakierniczy PULLER w Warszawie, powstał z inicjatywy firmy Gołembiewscy sp. z.o.o. – działającego od 1977 roku przedsiębiorstwa z dużym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Blacharz samochodowy z wieloletnią praktyką i dobrze wyposażonym warsztatem to w dzisiejszych czasach rzadkość. Założycielem marki PULLER jest profesjonalny lakiernik z tytułami Mistrza Lakiernictwa i Mistrza Blacharstwa, przyznanymi przez Izbę Rzemieślniczą w Białymstoku. To gwarancja najwyższej jakości usług oraz doskonałej znajomości branży – połączenie pasji oraz fachowej wiedzy zaowocowało powstaniem warsztatu świadczącego profesjonalne naprawy wgnieceń bez lakierowania. Warszawa to metropolia pełna samochodów – PULLER od lat pomaga tutejszym kierowcom w usuwaniu szkód blacharskich i działa jako autoryzowany serwis lakierniczy marki MAZDA.

usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Warszawski oddział marki PULLER to miejsce gdzie wykonuje się fachowo:

puller, Usuwanie wgnieceń Warszawa Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
puller Usuwanie szkód transportowych i parkingowych
puller Usuwanie szkód wynikających z aktów wandalizmu
puller Naprawy samochodów po gradobiciu
puller Profesjonalne naprawy blacharskie

 

Warsztat blacharski PULLER kieruje się w swojej pracy uczciwością i rzetelnością – współpraca z doświadczonymi specjalistami to gwarancja:

akceptacja-rzeczywistości Pełnego zadowolenia ze standardu usług

akceptacja-rzeczywistości Doskonałego stosunku jakości do ceny

akceptacja-rzeczywistości Profesjonalnej naprawy z użyciem sprawdzonych technik

akceptacja-rzeczywistości Terminowości i szybkiej realizacji napraw

akceptacja-rzeczywistości Bezgotówkowego rozliczenia szkód z towarzystwami ubezpieczeniowymi

 

usuwanie wgnieceń po szkodzie

 

Naszej marce zaufały już setki klientów – zapraszamy do warszawskiego oddziału PULLER oraz kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego:

PULLER – usuwanie wgnieceń bez lakierowania WARSZAWA

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
tel. 509 350 745
wgniecenia@puller.com.pl
Pomożemy Ci od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00!

usuwanie wgnieceń samochodowych Warszawa usuwanie wgnieceń na aucie naprawy blacharskie Warszawa