Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Usuwanie wgnieceń Białystok

Marka PULLER znana jest z wysokiej jakości usług blacharsko-lakierniczych – jej główną specjalizacją jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Białystok jest miastem, gdzie założyciel marki uzyskał Dyplom Mistrzowski w Rzemiośle Lakiernika oraz Dyplom Mistrza Blacharstwa. Wiele lat praktyki oraz prawdziwa pasja zaowocowały stworzeniem firmy, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów oraz znanych na całym świecie koncernów – warsztaty PULLER to aktualnie autoryzowane serwisy lakiernicze marki MAZDA.

Marka PULLER stworzona została przez przedsiębiorstwo Gołembiewscy sp. z.o.o. – znanych specjalistów z branży motoryzacyjnej z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ogromne doświadczenie, fachowa wiedza oraz profesjonalne wyposażenie stały się kluczem do sukcesu i pozwoliły świadczyć usługi blacharsko-lakiernicze na najwyższym standardzie.

usuwanie wgniecen Bialystok

Warsztat blacharski PULLER w Białymstoku wykonuje profesjonalnie:

puller Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
puller Usuwanie szkód transportowych
puller Usuwanie skutków wandalizmu
puller Naprawy samochodów po gradobiciu
puller Naprawy karoserii i elementów plastikowych

Fachowiec z warsztatu PULLER to nie zwyczajny blacharz samochodowy – Białystok jest miastem, gdzie coraz więcej kierowców docenia wysoki standard usług oraz wykonanej pracy. Marka PULLER łączy profesjonalne techniki napraw z talentem i doświadczeniem swoich pracowników – to pozwala wykonywać szybkie i bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Cena takiej usługi jest znacznie bardziej atrakcyjna niż koszt klasycznej naprawy z wymianą powłoki lakierniczej. A zyskać można znacznie więcej!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to pewność wysokiego standardu obsługi – zarówno pod względem wykonanych prac, jak i kontaktu z Klientem!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to gwarancja terminowości i szybkiego wykonania napraw!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to możliwość bezgotówkowego rozliczenia naprawy z ubezpieczycielem!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to szansa na najszybsze usuwanie szkód po gradobiciu!

 

usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Swoje auta powierzyły nam już setki klientów – nie czekaj i odwiedź nasz oddział w Białymstoku lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

PULLER – usuwanie wgnieceń bez lakierowania BIAŁYSTOK

ul. Bracka 9
15-239 Białystok
tel. 728 359 779
wgniecenia@puller.com.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00

 

 

 

 

usuwanie wgnieceń Białystok