Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Cennik

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania dotyczy różnych rodzajów wgnieceń i szkód. Dokładna ocena kosztów wymaga indywidualnych oględzin pojazdu – ostateczny koszt zależny jest od rozległości uszkodzeń, liczby wgnieceń oraz ich rodzaju.
Najprostszą i jednocześnie najtańszą czynnością jest pozbywanie się pojedynczych wgnieceń – oferujemy:

akceptacja-rzeczywistości Usuwanie wgnieceń z drzwi

akceptacja-rzeczywistości Usuwanie wgnieceń z maski

akceptacja-rzeczywistości Usuwanie wgnieceń z błotników

akceptacja-rzeczywistości, Lakierowanie samochodu cennik Usuwanie wgnieceń z innych elementów karoserii

Ceny wykonania takiej naprawy zaczynają się już od 200 PLN.

Indywidualnie wyceniamy usuwanie wgnieceń po gradobiciu – cena kompleksowej naprawy karoserii jest w tym wypadku uzależniona w głównej mierze od rozległości i liczby uszkodzeń spowodowanych przez opad gradu.

W celu ustalenia dokładnych kosztów wykonania usługi zapraszamy do naszych oddziałów w Warszawie i Białymstoku – zespół doświadczonych ekspertów dokona szczegółowych oględzin uszkodzeń i zaproponuje atrakcyjną ofertę usuwania wgnieceń.

 

Poznaj więcej szczegółów naszej oferty!

Można zarezerwować nasz czas w godzinach pracy warsztatów lub skontaktować się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów:

PULLER Warsztat blacharski Warszawa – 22 77 33 884, 728 359 769
PULLER Warsztat blacharski Białystok – 728 359 779