Usuwanie wgnieceń po gradobiciu

Marka PULLER od lat specjalizuje się w naprawach szkód blacharskich spowodowanych przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Przyczyną uszkodzeń samochodów mogą być silne wiatry i ulewne deszcze, które powodują, że na karoserie spadają kasztany, owoce i gałęzie. Jednak szczególną kategorię napraw stanowi usuwanie wgnieceń po gradobiciu.

Naprawa po gradobiciu to zadanie trudne – spadające bryłki lodu potrafią wyrządzić wiele szkód, których usuwanie wymaga specjalistycznych narzędzi, fachowej wiedzy oraz wprawnej ręki blacharza. W warsztatach PULLER można liczyć na wszystkie te rzeczy – zespół doświadczonych ekspertów może sprawnie i szybko przywrócić samochód po gradobiciu do stanu idealnego.

Usuwanie szkód po gradzie to zwykle proces wieloetapowy, którego przebieg jest zależny od rodzaju oraz rozległości powstałych szkód. Dzięki wieloletniej praktyce i profesjonalnemu zestawowi narzędzi warsztaty PULLER radzą sobie z takimi problemami niezwykle sprawnie – naprawa samochodu po gradobiciu trwa zwykle od jednego do pięciu dni.

Jeżeli grad spowodował wgniecenia w karoserii, ale warstwa lakiernicza pojazdu nie uległa uszkodzeniu, przeprowadzamy usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Pozwala to znacząco ograniczyć koszt całej operacji, eliminując konieczność nakładania nowej powłoki lakierniczej. Działamy profesjonalnie i z myślą o wygodzie naszych Klientów – szkody gradowe rozliczamy bezgotówkowo z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

PULLER jest jedną z nielicznych firm na krajowym rynku, który oferuje profesjonalne usuwanie wgnieceń po gradobiciu – cena usługi obejmuje kompleksową naprawę z zachowaniem najwyższych standardów.

 

Co można zyskać powierzając nam usunięcie szkód po gradobiciu?

akceptacja-rzeczywistości Pewność profesjonalnego wykonania usługi
akceptacja-rzeczywistości Bardzo dobry stosunek ceny do jakości
akceptacja-rzeczywistości Szybkie i terminowe wykonanie naprawy po gradobiciu
akceptacja-rzeczywistości Możliwość bezgotówkowego rozliczenia z ubezpieczycielem
akceptacja-rzeczywistości Zachowanie oryginalnej warstwy lakierniczej
akceptacja-rzeczywistości Naprawę części plastikowych, zderzaków, atrap

 

 

 

usuwanie wgniecen gradobicie