Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Lakierowanie samochodu – renowacja lakieru samochodowego

Stłuczki, wgniecenia po gradobiciu lub uszkodzenia spowodowane aktem wandalizmu – to tylko cześć przypadków z jakimi na co dzień mamy do czynienia w naszym warsztacie. Serwis lakierniczy Gołembiewscy zapewnia profesjonalne naprawy lakiernicze, renowacja lakieru samochodowego oraz usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

To, co nas wyróżnia to fachowe i uczciwe podejście do zleconych prac. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy – w naszych warsztatach używamy m.in. ekologicznych komór na lakiery wodne oraz komputerowego systemu doboru lakierów PPG. Naszym atutem jest też wykwalifikowany i doświadczony zespół lakierników-blacharzy, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem.

 

usuwanie wgnieceń po szkodzie, renowacja lakieru samochodowego

Renowacja lakieru samochodowego Warszawa

 

Od wielu lat jesteśmy liderem w branży i możemy pochwalić się tysiącami pozytywnych opinii klientów. Działamy profesjonalnie, szybko i fachowo, a od 2003 roku pracujemy w zgodzie ze standardami zarządzania jakością ISO 9001:2000. Trwałość i gwarancja najwyższej jakości to nasze priorytety.

 

Profesjonalne usługi: lakierowanie samochodu, czy renowacja lakieru samochodowego!

 

Zapewniamy profesjonalne lakierowanie samochodu i usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Cena każdej usługi ustalana jest indywidualnie po oględzinach samochodu i dopasowywana do rozległości uszkodzeń oraz zakresu prac, których wymaga lakierowanie samochodu. Cennik naszych usług jest bardzo atrakcyjny i wyróżnia się idealnym stosunkiem względem jakości.

Naprawa wgnieceń bez lakierowania i usuwanie skutków stłuczek to nie jedyne nasze specjalności. Zajmujemy się także profesjonalnym czyszczeniem i odnawianiem powłok lakierniczych.

Renowacja lakieru samochodowego to doskonały sposób na przywrócenie pięknego wyglądu używanego auta, odtworzenie fabrycznej powłoki lakierniczej na klasycznym aucie lub poprawienie prezencji pojazdu przed sprzedażą.

 

Przy naprawach lakierniczych gwarantujemy ogromną dbałość o detale.

 

Dzięki wprawnym oczom lakierników i komputerowemu systemowi doboru lakierów PPG jesteśmy w stanie idealnie dopasować kolor naprawianych elementów do fabrycznej powłoki lakierniczej. Zapewniamy również odtworzenie fabrycznej faktury, dzięki czemu po wyjechaniu z warsztatu, auto będzie wyglądać jakby dopiero opuściło linię produkcyjną.