Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Czyszczenie lakieru samochodowego

W warsztacie lakierniczo-blacharskim liczy się przede wszystkim doświadczenie i fachowa wiedza. Dlatego też serwis lakierniczy Gołembiewscy zatrudnia jedynie najlepszych specjalistów w dziedzinie napraw blacharsko-lakierniczych i usługi, którą jest czyszczenie lakieru samochodowego, czy lakierowanie błotnika.

To dzięki temu możemy pochwalić się najwyższym standardem usług i gronem zadowolonych z naszej pracy klientów.

 

W naszych warsztatach m.in. oferujemy:

 

 • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
 • Lakierowanie nadwozi
 • Renowację i czyszczenie lakieru samochodowego
 • Remont po gradobiciu
 • Nakładanie powłok ochronnych
 • Naprawę uszkodzeń powypadkowych.

 

Odwiedź nas, gdy potrzebne jest lakierowanie samochodu, szybka naprawa po stłuczce lub usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Cena naszych usług zależna jest od rodzaju uszkodzeń, wielkości zniszczonych elementów oraz zakresu prac. Wycenę usług wykonujemy na miejscu, po szczegółowych oględzinach pojazdu, a nasz cennik oferuje doskonały jej stosunek do finalnej jakości usługi.

Dzięki wykorzystaniu wiedzy utalentowanych specjalistów i nowoczesnego sprzętu, jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę lakierniczo-blacharską.

W przypadku, gdy ingerencja lakiernika nie jest konieczna, przeprowadzamy szybkie i bezpieczne dla karoserii usuwanie wgniotek bez lakierowania, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

usuwanie wgnieceń Białystok, Czyszczenie lakieru samochodowego

Nasza oferta skierowana jest także do osób, które nie potrzebują naprawy powypadkowej lub usunięcia szkód po gradobiciu – w warsztatach Gołembiewscy zamówić można również profesjonalną renowację starych powłok lakierniczych. Taki zabieg przywróci blask ulubionemu autu, co jest szczególnie ważne w przypadku pojazdów o dużej wartości historycznej lub sentymentalnej.

 

usuwanie wgnieceń bez lakierowania, lakierowanie błotnika

 

Czyszczenie lakieru samochodowego, czy lakierowanie błotnika ? – Zapraszamy!

 

Czyszczenie lakieru samochodowego to także doskonała propozycja dla osób pragnących z zyskiem odsprzedać używane auto. Wyczyszczony i pięknie lśniący lakier będzie niezwykle wartościowym atutem i przyciągnie wielu klientów.

Estetyka jest równie ważna co sprawność techniczna wozu. Czyszczenie i renowacja lakieru w naszym warsztacie to szansa na przywrócenie swojemu samochodowi świetności i eleganckiego wyglądu.