Usuwanie wgnieceń Białystok

Marka PULLER znana jest z wysokiej jakości usług blacharsko-lakierniczych – jej główną specjalizacją jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Białystok jest miastem, gdzie założyciel marki uzyskał Dyplom Mistrzowski w Rzemiośle Lakiernika oraz Dyplom Mistrza Blacharstwa. Wiele lat praktyki oraz prawdziwa pasja zaowocowały stworzeniem firmy, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów oraz znanych na całym świecie koncernów – warsztaty PULLER to aktualnie autoryzowane serwisy lakiernicze marki MAZDA.

Marka PULLER stworzona została przez przedsiębiorstwo Gołembiewscy sp. z.o.o. – znanych specjalistów z branży motoryzacyjnej z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ogromne doświadczenie, fachowa wiedza oraz profesjonalne wyposażenie stały się kluczem do sukcesu i pozwoliły świadczyć usługi blacharsko-lakiernicze na najwyższym standardzie.

usuwanie wgniecen Bialystok

Warsztat blacharski PULLER w Białymstoku wykonuje profesjonalnie:

puller Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
puller Usuwanie szkód transportowych
puller Usuwanie skutków wandalizmu
puller Naprawy samochodów po gradobiciu
puller Naprawy karoserii i elementów plastikowych

Fachowiec z warsztatu PULLER to nie zwyczajny blacharz samochodowy – Białystok jest miastem, gdzie coraz więcej kierowców docenia wysoki standard usług oraz wykonanej pracy. Marka PULLER łączy profesjonalne techniki napraw z talentem i doświadczeniem swoich pracowników – to pozwala wykonywać szybkie i bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Cena takiej usługi jest znacznie bardziej atrakcyjna niż koszt klasycznej naprawy z wymianą powłoki lakierniczej. A zyskać można znacznie więcej!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to pewność wysokiego standardu obsługi – zarówno pod względem wykonanych prac, jak i kontaktu z Klientem!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to gwarancja terminowości i szybkiego wykonania napraw!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to możliwość bezgotówkowego rozliczenia naprawy z ubezpieczycielem!

akceptacja-rzeczywistości PULLER to szansa na najszybsze usuwanie szkód po gradobiciu!

 

usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Swoje auta powierzyły nam już setki klientów – nie czekaj i odwiedź nasz oddział w Białymstoku lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

PULLER – usuwanie wgnieceń bez lakierowania BIAŁYSTOK

ul. Bracka 9
15-239 Białystok
tel. 728 359 779
wgniecenia@puller.com.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00

 

 

 

 

usuwanie wgnieceń Białystok